Busta Venom

Busta komixové postavy. Výška kroku v Ose Z – 0.2mm, materiál – černé ABS

Fantasy postava „Black Swan“

Úžasný model fantasy válečnice „Black Swan“ (Černá Labuť) ve zlaté barvě a dvou velikostech – malá 5cm a velká 18cm. Odkaz na model https://pinshape.com/3d-printed-object/284-black-swan-v2 autor Fantasygraph. Výška vrstvy v ose Z 150mikronu (0,15mm).

Zbitý Deadpool

Model komiksového hrdiny Deadpoola. Díky detailům v podobě různých zranění včetně otvorů po kulkách, slouží busta i jako parádní držák na štětce, takže když jdeme malovat model, máme vždy vše při ruce(hlavě)! 🙂 Doba tisku cca 6hodin s výškou vrstvy 0,15mm. Výška je 10cm. Bez broušení pouze natřeno do charakteristických barev populárního anti-hrdiny.

3D sken reálné osoby jako stojánek na čajovou svíčku

Oskenovaná slečna, ze které jsme udělali svícen na čajovou svíčku. První jsme osobu oskenovali v sedící poloze, poté digitálně dodělali držák na svíčku a vytisknuli na 3d tiskárně. Více o naší službě 3d skenování v článku zde.

Batman figurka

20cm vysoká figurka akčního hrdiny. Výška kroku v ose Z 0,15mm, materiál bílé PLA.

Fanstasy figurka bojovnice

Pouhých 85mm vysoký model bojovnice v maximální možné kvalitě, což znamená že každá vrstva plastu je nanášena ve vrstvě 0,05mm – to zaručuje, že lidské oko má již problém vidět jednotlivé vrstvy plastu na modelu. V pozadí Batman (20cm). Model se tisknul 9 hodin. Materiál PLA.

 

Máte zájem o 3D tisk? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou níže.