3D tisk na zakázku Ostrava

Hledáte 3d tisk v Ostravě a okolí? Přesvědčte se s námi, jak může 3d tisk přinést inovace a úspory i Vám.

  • Odpovídáme do 3 hodin
  • Bezplatná konzultace
  • Široká nabídka materiálu
  • Skvělý poměr cena/kvalita

Naše služby​

Výroba prototypu

Vyrobíme Vám prototyp téměř čehokoliv. Může se hodit na testy nebo prezentaci. Pokud je potřeba, povrch lze vybrousit a nalakovat. Výroba prototypu může rychle napovědět kudy dále ubírat vývoj nebo odprezentovat specifické vlastnosti výrobku při prezentacích a na výstavách. 

Sériová výroba 3d tiskem

V pravidelných sériích vyrábíme jednotky, až tisíce kusů dílů. 3D tisk přináší značné úspory a flexibilitu při výrobě. Vyrábíte just-in-time bez omezení.

3D modelování a návrh designu

Pro naše zákazníky tvoříme 3d modely – od technických dílů po designové kousky. Vytvoříme originální 3d model na základě vašich podkladů nebo návrh můžete nechat kompletně na nás.

3D skenování na zakázku

Jsme schopni Vám oskenovat předměty nebo lidi. Předměty skenujeme s přesností setin milimetru včetně zachycení barevné textury. Sken se následně dá dále upravovat nebo můžeme vytisknout kopii.

Časté dotazy k poptávkám - 3d tisk Ostrava

Obvykle na poptávky odpovídáme do několika hodin od zaslání poptávky (v pracovní době). 

Ano tiskneme i pro zákazníky z Ostravy a okolí. Díly lze osobně vyzvednout nebo do druhého dne obdržet kurýrem přepravní služby. 

Nejlépe 3d model součásti, kterou chcete vyrobit pomocí 3d tisku. Pracujeme se všemi základními formáty 3d modelu – stl, step, stp, iges, skp, dxf, ipt a jiné. Pokud nemáte 3d model, postačí výkres, foto, náčrt nebo popis. Pokud Vaše nabídka obsahuje vše potřebné k tomu, abychom mohli přesně nacenit výrobu, rovnou Vám zašleme cenovou nabídku a možný termín dodání. Pokud je potřeba upřesnit detaily, abychom byli schopni zkalkulovat cenu, doptáme se Vás na vše potřebné a poté zašleme cenovou nabídku.

Jednodušší výtisky i do 24h od potvrzení objednávky, pokud zákazníka tlačí termín. Více kusů nebo větší předměty v rámci dnů až týdnů – dle individuální dohody a objemu zakázky. 

  • FDM/FFF metoda 3d tisku 370 x 370 x 350 mm
  • SLA metoda 3d tisku 130mm (D) x 80mm (Š) x 165mm (V)
  • SLS je potřeba posoudit tisknutelnost individuálně – zašlete poptávku s 3d modelem
  • U všech technologií lze tisknout ve větších rozměrech za předpokladu, že díl rozdělíme na menší částí a ty poté spojíme šroubovým spojem, lepidlem, zácvaky apod.. 

Vyrábíme od jednoho kusu až po tisíce kusů. Naši zákaznicí nejsou vázání jakýmkoliv minimálním odběrem. Na větší/dlouhodobé odběry jsme schopni nabídnout podstatně výhodnější ceny.

Recenze našich zákazníků

TMT a.s. Chrudim
TMT a.s. Chrudim
Read More
Výroba modelu dopravníkové linky 3D tiskárnou byla perfektní a rychlá. Bezchybná, profesionální a příjemná spolupráce. Mohu jen doporučit. Děkuji
Martin Kümpel
Martin Kümpel
Read More
Skvělá zkušenost, očividně odborníci. Odnesl jsem si řadu cenných rad a návrhů na vylepšení, které se týkají budoucích kroků. Díky! Doporučuji
Petra Černínová
Petra Černínová
Read More
3dplay mohu vřele doporučit. Naprosto bezkonkurenční individuální přístup, rychlá komunikace i dodání. Vše proběhlo v naprostém pořádku a s finální podobou zakázky jsem velice spokojená. Ještě jednou děkuji Petra Č.
Jan Simon
Jan Simon
Read More
Výborná komunikace, rychlé dodání a kvalitní zpracování výrobku.
Kristina Kassina
Kristina Kassina
Read More
Rychlé vyřízení objednávky,spokojenost.skvela komunikace !!!! Objednavame od 3dplay.cz uz 3 rok. Mohu jen doporucit! Kassina K.”
Hynek Slansky
Hynek Slansky
Read More
Oceňuji profesionální přístup při hledání možností, který vedl k absolutní spokojenosti, svítilna na kolo dostala svůj držák a vše funguje v podstatě jako s původním originálním dílem. Děkuji za kvalitně odvedenou práci.
Previous
Next

Fotogalerie realizovaných projektů

Jaké poptávky se zákazníky nejčastěji řešíme?

Zákazník A: Seznamuje se s možnostmi 3d tisku

Problém: „O technologii víme hlavně z doslechu a máme nápad jak jí využít pro náš produkt a nahradit tak jiné složitější a nákladnější procesy výroby, které nyní využíváme. Nejsme si jistí zda-li to je možné a chceme to prověřit.“

Řešení zákazník A

Probereme spolu co od výrobku očekáváte za vlastnosti (vzhled, pevnost, pracovní teploty), jaké máte podklady a v neposlední řadě, která technologie bude pro jeho výrobu nejlepší. Výstupem může být zkušební vzorek, který si otestujete v praxi a zjistíte tak, zda je pro vás 3d tisk cesta jak efektivně vyrábět danou věc.

Zákazník B: 3D tisk zná a využívá ho, ale nechce si ho řešit interně.

Problém: „3D tisku se aktivně ve firmě věnujeme. Máme 3D tiskárnu na prototypování. Víme co a jak chceme tisknout ale nemáme výrobní ani lidské zdroje na větší objemy výroby.“

Řešení zákazník B

Vypracujeme Vám cenovou nabídku na sériovou výrobu včetně termínu dodání. Pakliže nabídka bude vyhovovat, uděláme vzorkování na testovacích kusech a jakmile je funkčnost ověřena, začneme dodávat dle potřeb pravidelné výrobní dávky.

Zákazník C: Hledá někoho na realizaci individuálního projektu

Problém: „Mám specifické dílo, co potřebuji vyrobit a hledám někoho, kdo by mi pomohl zrealizoval tuto vizi.“

Řešení zákazník C

Probereme konkrétní požadavek a navrhneme Vám možné postupy výroby, případné tipy na optimalizaci. Pakliže je to něco podobného charakteru, co už jsme v minulosti zrealizovali pro jiné zákazníky, ukážeme Vám ukázku práce pro lepší představu.

Pár slov Ostravě

Ostrava má bohatou historii průmyslu, kdy byla vnímána především pro svůj hutnický a hornický průmysl. Postupem let a vlivem restrukturalizace průmyslu, bylo upuštěno od hornické činnosti a trh se více zaměřil na průmysl strojní a stavební. V Ostravě jsou dvě hlavní průmyslové zóny v Mošnově a Hrabové. V přípravě je i rozvojová zóna Hrušov. Pokud sídlíte v Ostravě nebo blízkém okolí jsme tu pro Vás s nabídkou 3d tisku na zakázku. Mezi naše zákazníky patří výrobci elektronických komponentů, stavební firmy, zdravotnictví, výrobci nejrůznějších komponentů pro průmysl ale také jednotlivci z řad hobby zákazníků, modelářů, drobných živnostníků nebo začínajících firem (start-up). Někteří naši dlouhodobý zákazníci jsou přímo z Ostravy.

Naši zákazníci z Ostravy a zbytku ČR

Scroll to Top