3D tisk na zakázku Ostrava

Hledáte 3d tisk v Ostravě a okolí? Přesvědčte se s námi, jak může 3d tisk přinést inovace a úspory i Vám.

  • Odpovídáme do 3 hodin
  • Bezplatná konzultace
  • Skvělý poměr cena/kvalita

Naše služby

3d tisk na zakázku

Stáhli jste si z internetu 3d model pro tisk nebo jste si nějaký vymodelovali? Poptejte si u nás zakázkovou výrobu. Starosti s výrobou nechte na nás. Doporučíme Vám tiskové nastavení i technologii 3d tisku.

Iron_helmet2_3dplay

Výroba prototypu

Vyrobíme Vám prototyp téměř čehokoliv. Může se hodit na testy nebo prezentaci. Pokud je potřeba, povrch lze vybrousit a nalakovat. Výroba prototypu může rychle napovědět kudy dále ubírat vývoj nebo odprezentovat specifické vlastnosti výrobku při prezentacích a na výstavách. 

Sériová výroba 3d tiskem

Pro naše zákazníky vyrábíme v pravidelných sériích jednotky, až tisíce kusů dílů. 3D tisk přináší značné úspory a flexibilitu při výrobě. Vyrábíte just-in-time bez omezení.

3D model upínacího prvku

3D modelování a návrh designu

Pro naše zákazníky tvoříme 3d modely – od technických dílů po designové kousky. Vytvoříme originální 3d model na základě vašich podkladů nebo návrh můžete nechat kompletně na nás.

Otázky a odpovědi pro zakázkový 3d tisk Ostrava

3D tisk i další naše služby jako 3d modelování nebo skenování je počítáno od hodinové sazby. Projekty naceňujeme individuálně dle rozsahu práce – každá objednávka vyžaduje jiný čas na výrobu a další prace. Kompletní ceník 3d tisku najdete tady.

Obvykle na poptávky odpovídáme do několika hodin od zaslání poptávky (v pracovní době). 

Technologií 3d tisku je více. Nejrozšířenější je FFF (stejná jako FDM), dále se nabízí SLA (také označována jako DLP) nebo SLS (podobná MJF). Materiály mohou být PLA, ABS nebo PA (Nylon), popř. pružné jako TPU. Rádi Vám s výběrem vhodné kombinace tiskové technologie a materiálu poradíme, tak aby výrobek splnil vaše očekávání. 

Nejlépe 3d model součásti, kterou chcete vyrobit pomocí 3d tisku. Pracujeme se všemi základními formáty 3d modelu – stl, step, stp, iges, skp, dxf, ipt a jiné. Pokud nemáte 3d model, postačí výkres, foto, náčrt nebo popis. Pokud Vaše nabídka obsahuje vše potřebné k tomu, abychom mohli přesně nacenit výrobu, rovnou Vám zašleme cenovou nabídku a možný termín dodání. Pokud je potřeba upřesnit detaily, abychom byli schopni zkalkulovat cenu, doptáme se Vás na vše potřebné a poté zašleme cenovou nabídku.

Jednodušší výtisky i do 24h od potvrzení objednávky, pokud zákazníka tlačí termín. Více kusů nebo větší předměty v rámci dnů až týdnů – dle individuální dohody a objemu zakázky. 

  • FDM/FFF metoda 3d tisku 370 x 370 x 350 mm
  • SLA metoda 3d tisku 130mm (D) x 80mm (Š) x 165mm (V)
  • SLS je potřeba posoudit tisknutelnost individuálně – zašlete poptávku s 3d modelem
  • U všech technologií lze tisknout ve větších rozměrech za předpokladu, že díl rozdělíme na menší částí a ty poté spojíme šroubovým spojem, lepidlem, zácvaky apod.. 

Vyrábíme od jednoho kusu až po tisíce kusů. Naši zákaznicí nejsou vázání jakýmkoliv minimálním odběrem. Na větší/dlouhodobé odběry jsme schopni nabídnout podstatně výhodnější ceny.

Ano tiskneme i pro zákazníky z Ostravy a okolí Moravskoslezského kraje. Díly lze osobně vyzvednout nebo do druhého dne obdržet kurýrem přepravní služby. Pár slov Ostravě: Ostrava má bohatou historii průmyslu, kdy byla vnímána především pro svůj hutnický a hornický průmysl. Postupem let a vlivem restrukturalizace průmyslu, bylo upuštěno od hornické činnosti a trh se více zaměřil na průmysl strojní a stavební. V Ostravě jsou dvě hlavní průmyslové zóny v Mošnově a Hrabové. V přípravě je i rozvojová zóna Hrušov. Pokud sídlíte v Ostravě nebo blízkém okolí jsme tu pro Vás s nabídkou 3d tisku na zakázku. Mezi naše zákazníky patří výrobci elektronických komponentů, stavební firmy, zdravotnictví, výrobci nejrůznějších komponentů pro průmysl ale také jednotlivci z řad hobby zákazníků, modelářů, drobných živnostníků nebo začínajících firem (start-up). Někteří naši dlouhodobý zákazníci jsou přímo z Ostravy.

Ano rozhodně přináší v oblasti ekologie významnou alternativu ke konvenčním způsobům výroby. 3D tisk představuje velkou změnu v tom, jak se doposud vyráběly plastové díly. Jedná se o efektivnější formu vyrábění oproti klasickému obrábění. Plasty (spotřební materiály) – filamentové cívky, resiny nebo sintrovací plastové prášky mohou být z ekologické materiálu nebo recyklovaného plastu. Více jsme se o tomto komplexním tématu rozepsali v článku zde.

Recenze našich zákazníků

TMT a.s. Chrudim
TMT a.s. Chrudim
Read More
Výroba modelu dopravníkové linky 3D tiskárnou byla perfektní a rychlá. Bezchybná, profesionální a příjemná spolupráce. Mohu jen doporučit. Děkuji
Martin Kümpel
Martin Kümpel
Read More
Skvělá zkušenost, očividně odborníci. Odnesl jsem si řadu cenných rad a návrhů na vylepšení, které se týkají budoucích kroků. Díky! Doporučuji
Petra Černínová
Petra Černínová
Read More
3dplay mohu vřele doporučit. Naprosto bezkonkurenční individuální přístup, rychlá komunikace i dodání. Vše proběhlo v naprostém pořádku a s finální podobou zakázky jsem velice spokojená. Ještě jednou děkuji Petra Č.
Jan Simon
Jan Simon
Read More
Výborná komunikace, rychlé dodání a kvalitní zpracování výrobku.
Kristina Kassina
Kristina Kassina
Read More
Rychlé vyřízení objednávky,spokojenost.skvela komunikace !!!! Objednavame od 3dplay.cz uz 3 rok. Mohu jen doporucit! Kassina K.”
Hynek Slansky
Hynek Slansky
Read More
Oceňuji profesionální přístup při hledání možností, který vedl k absolutní spokojenosti, svítilna na kolo dostala svůj držák a vše funguje v podstatě jako s původním originálním dílem. Děkuji za kvalitně odvedenou práci.
Previous
Next

Fotogalerie realizovaných projektů

Naši zákazníci z Ostravy a zbytku ČR

Přejít nahoru