Naše služby

Již od roku 2016 pro Vás realizujeme 3d tisk a 3d modelování na zakázku. Naše služby průběžně rozšiřujeme o nové postupy a přidružené obory, které našim zákazníkům přináší komplexní řešení pod jednou střechou. 

3d tisk na zakázku

Stáhli jste si z internetu 3d model pro tisk nebo jste si nějaký vymodelovali? Nechte si ho u nás vyrobit pomocí 3d tisku. Starosti s výrobou nechte na nás. Doporučíme Vám tiskové nastavení i technologii 3d tisku.

Iron_helmet2_3dplay

Výroba prototypu

Vyrobíme Vám prototyp téměř čehokoliv. Může se hodit na testy nebo prezentaci. Pokud je potřeba, povrch lze vybrousit a nalakovat. Výroba prototypu může rychle napovědět kudy dále ubírat vývoj nebo odprezentovat specifické vlastnosti výrobku při prezentacích a na výstavách. 

Sériová výroba 3d tiskem

Pro naše zákazníky vyrábíme v pravidelných sériích jednotky, až tisíce kusů dílů. 3D tisk přináší značné úspory a flexibilitu při výrobě. Vyrábíte just-in-time bez omezení.

3D model upínacího prvku

3D modelování a návrh designu

Pro naše zákazníky tvoříme 3d modely – od technických dílů po designové kousky. Vytvoříme originální 3d model na základě vašich podkladů nebo návrh můžete nechat kompletně na nás.

3D skenování na zakázku

Jsme schopni Vám oskenovat předměty nebo lidi. Předměty skenujeme s přesností setin milimetru včetně zachycení barevné textury. Sken se následně dá dále upravovat nebo můžeme vytisknout kopii.

3D model ALU disku s pneu

Prodej 3d designů

Můžete si zakoupit naše hotové produkty nebo 3d modely jako podklady k 3d tisku. Náš originální design. Od praktických věcí po dekorace pro radost. 

Přejít nahoru