Funkční součástky a náhradní díly

Náhradní dvířka k myčce ZANUSSI

Tvorba náhradního dílu dvířek, které kryjí prostor pro vložení čistící tablety, k myčce nádobí ZANUSSI. Původní kryt dle fotky prasknul a druhovýroba stojí 800kč. Proto jsme vytvořili skvěle padnoucí vlastní dvířka a ještě znatelně ušetřili náklady – cena 450kč (cena zahrnuje výrobu i tvorbu 3d modelu dle poškozeného originálu).

Ozubené kolečko do strojku pro ořezávání tužek

Stroj sloužící pro ořezávání tužek ve školce se pokazil a cena nového čítala několik tisíc korun, což bohužel bylo mimo rozpočet školky. Šikovný zákazník stroj rozdělal a zjistil, že celý problém tkví v poničeném ozubeném kolečku, které bylo jednoduše, po letech užívání, opotřebované. Dle zaslaného originálu jsme vyrobili totožnou kopii s nepatrně vylepšeným designem a stroj může fungovat zvesela dále.

Krabička na elektroniku

Zaslaný model zákazníka, který se zabývá výrobou vlastní elektroniky. Tato krabička dokonale ukryje a ochraní elektrické součástky. Materiál bíle PLA.

Součástky do výrobních linek

I velké výrobní závody v některých případech potřebují plastové náhradní díly a díky naší službě 3D tisku, je mohou mít rychle a levně. Doporučujeme přečíst článek, kde popisujeme naše praktické příklady z praxe.

Součástka do motorové pily

Tato součást slouží ke startování motorové pily. Součástku je prakticky nemožné zakoupit, 3d tisk se tak nabízí jako jediná možnost jak ještě motorovou pilu zachránit, aby nemusela do starého železa. Původní součást se po čase užívání poškodila tak, že už nebyla schopna plnit svojí funkci. Na základě zaslaného originálu, jsme vymodelovali nový funkční díl.

 

Přejít nahoru