Krabičky a kryty s naším 3D tiskem rychle a levně

Krabičky, kryty a obaly na elektroniku, s naší službou 3d tisku na zakázku - rychle a levně

S tím jak 3D tisk proniká do stále více oborů, otevírají se nové možnosti jak přistupovat k výrobě plastových dílů. V dnešním článku se zaměříme na naše realizované zakázky v oblasti výroby krabiček, krytů, rámečků a jiných dílů, které slouží k úhlednému zakrytí a ochraně elektroniky.

V minulosti tvorba obalů nebo krabiček na krytí elektroniky, byla docela oříšek. Pokud jste chtěli řešení na míru, připadalo v úvahu pouze vstřikování dílů do formy, které bylo a stále je pro jednotky až stovky kusů finančně nedosažitelné a zůstává tak doménou pouze velkých firem, které vědí, že svůj produkt potřebuji vyrábět pravidelně v tisícových sériích. Bastlířům a firmám tak nezbylo nic jiného, než koupit univerzální krabičku, kterou pak složitě dopasovali pro svůj projekt, ale stejně bylo nemyslitelné takové krabičky použít pro sérií.

S nástupem 3D tisku se situace zásadně mění. Najednou můžete mít krabičku na míru přesně dle vašich představ a když je potřeba je vyrábět (ne)pravidelně po stovkách nebo tisících kusů, jsem schopní je pro vás dodávat. 

Výhody

 • Kdykoliv můžete upravit design, odpadají složité úpravy formy
 • Tvary mohou být komplexní a přesně vyhovovat požadavkům zákazníka
 • Rychlost dodání
 • Na výběr máme z několika materiálů např.:
  • ASA – obdoba ABS ale obohacen o UV ochranu, tudíž vhodný pro venkovní užití tam kde očekáváte vyšší rozptyl teplot a časté vystavení UV.
  • PLA – levný a mnohdy zcela dostačující materiál pro méně náročnější podmínky, vyniká pěkným povrchem dílů a také cenou.
  • Samozhášivé ABS – tam kde očekáváte riziko vzplanutí a požadujete nehořlavý obal.
  • PET-G – solidní kompromis mezi cenou a odolností. Někomu může vadit spíše lesklejší povrch materiálu po tisku.
  • Flexibilní materiály TPU/TPE – tam kde potřebujete pružný obal, např. jako chránič proti úrazu nebo pádu zařízení. Flexibilní materiály bývají rozlišeny dle úrovně pružnosti.
Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás na info@3dplay.cz nebo tel.: 776 469 903 nebo nám zašlete poptávku skrze formulář zde na webu.

Realizované výroby krabiček 3d tiskem na zakázku

Přejít nahoru