Skenujeme ve 3D aneb od svateb až po děti!

Zavádíme u nás novinku v podobě skenování lidí a objektů ve 3d. Můžeme tak vytvořit například Váš počítačový 3d model a na základě toho vytisknout figurku na 3d tiskárně. Zvládáme skenovat objekty od 0,2m až do 3m.Pro aktuální informace přejděte na popis naší služby. Rozšířili jsme naší nabídku 3d skenování o přesné skeny drobných dílu a popis 3D skenování jsme přesunuli do naší nabídky služeb. Pro více informací přejděte prosím na tuto stránku.

Asi se ptáte na co se takový 3d skener může hodit – náš přístroj nejvíce ocení lidé, kteří stojí o originální dárek v podobě zhmotnění jejich nejbližších, ať už se jedná o děti, rodiče nebo domácího mazlíka. Dále najde uplatnění na svatbách pro tvorbu postav ženicha a nevěsty na svatebním dortu nebo 3d sken novomanželů může posloužit jako podklad pro originální dárek. Kreativní možnosti jsou neomezené.

 

3d sken dítěte

Skenování probíhá tak, že se dohodneme na místě a času, kde si Vás přijedeme oskenovat. Vytvoření 3d skenu je pak otázkou cca 5-10minut a zhotovený sken Vám hned můžeme ukázat na notebooku k náhledu. Pokud máme hotový 3d sken můžeme pak na 3d tiskárně vytvořit vaši věrnou kopii nebo ještě chvíli modelovat a domodelovat vaší postavě cokoliv na čem se dohodneme. 3D sken se také může stát skvělým reklamním prvkem, kdy postavičce domodelujeme například logo vaší firmy nebo jí celou zasadíme do nějakého prostředí. Ceny jsou domlouvány individuálně a dle rozsahu celkové zakázky (sken, tisk, úprava modelu atd.). Neváhejte udělat radost sobě nebo svým blízkým.

Máte vlastní představu originálního nápadu? Napište nám, pomůžeme Vám ho zhmotnit.

Přejít nahoru